Hotel

UWAGA ! Upewnij się telefonicznie czy w wybranym przez Ciebie terminie mamy wolne miejsca !!!
Wszelkie informacje można uzyskać po numerem telefonu 601 303 745

UWAGA ! Piesek powinien być nauczony jedzenia suchej karmy która jest dla nas najwygodniejsza biorąc pod uwagę ilość psów jakimi się opiekujemy, nie przyjmujemy jedzenia mrożonego/gotowanego.

 

Rezerwacji można dokonać poprzez wypełnienie formularza.

 

 

CENNIK :

 

Hotel dla psów (konieczna wcześniejsza rezerwacja) :


- wszystkie psy - 40 zł za każdą datę kalendażową rezerwacji (Cena dotyczy każdego dnia pobytu, chyba że pies jest odbierany najpóźniej do godziny 10 rano)


Wyżywienie (obligatoryjnie suchy pokarm) zapewnia właściciel lub jest przez Nas zapewniane co stanowi dodatkowy koszt + 15 zł dziennie

W okresach świątecznych oraz noworocznym ceny wyższe o 50 %

Dla psów przebywających w hotelu ponad 14 dni – rabaty.Ceny zajęć dodatkowych :

jeden trening psa przebywającego w hotelu – 50 zł
zabiegi pielęgnacyjne: 10 zł
podawanie leków – 10 zł/ dzień

 

 Dom tymczasowy dla psów do adopcji :

Dotyczy organizacji/fundacji/stowarzyszeń zajmujących się ratowaniem zwierząt:


- wszystkie psy - 450 zł miesięcznie

 

Cena obejmuje koszty wyżywienia.

 

UWAGA : W przypadku psów wymagających wzmożonej uwagi i pracy z powodu stwarzanego przez nie niebezpieczeństwa (tzw. resocjalizacja, dogłębna obserwacja zachowania itp.) cena miesięcznego pobytu to 500 zł z wyżywieniem!!

UWAGA :  Na dom tymczasowy nie przyjmujemy psów i suk z niewykonanym zabiegiem kastracji/sterylizacji lub bezpośrednio po nich.

 

 

 

Świadczymy usługę hotelową dla psiaków domowych jak i na co dzień mieszkających na zewnątrz - te pierwsze na czas pobytu zabieramy do domu gdzie mają do dyspozycji wielki ogród i wszelkie dogodności (z wylegiwaniem na kanapach włącznie), te drugie umieszczamy w profesjonalnych warunkach zewnętrznych. Psy mieszkające na zewnątrz mają do dyspozycji wysokiej jakości różnego rozmiaru kojce z ocieplanymi budami, własnym wybiegiem, mają możliwość integracji z innymi psimi lokatorami podczas wspólnych zabaw, spacerów, kąpieli w rzece, treningów itd. Mieszkanko psa jest dokładnie dostosowywane do jego charakteru, wymogów i możliwości i uzgadniane z opiekunem. Psy są pod stałą opieką, nigdy nie zostawiamy hotelu bez nadzoru. Mamy też podpisaną umowę z gabinetem weterynaryjnym który czuwa nad bezpieczeństwem zdrowia naszych gości. W wyprowadzaniu psów pomagają nam specjalnie przeszkoleni wolontariusze. Dokładamy wszelkich starań aby nasi rezydenci czuli się u nas dobrze i chętnie do nas wracali. Zapraszamy !