Plac szkoleniowy

Przedstawiam Państwu Centrum Szkoleniowe "SONGO" - miejsce zaadaptowane specjalnie do celów szeroko pojętego szkolenia psów i ich opiekunów w zakresie ogólnym oraz specjalistycznym.

Nasz plac jest w pełni profesjonalnym, przemyślanym i opartym na doświadczeniu miejscem przewidzianym do pracy z psami. Daje on możliwość komfortowego szkolenia niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia. Centrum szkoleniowe "SONGO" jest w całości ogrodzone przez co bezpieczne nawet dla niesfornych psiaków. Dysponujemy oświetleniem pozwalającym na ćwiczenia po zmroku. Mamy do dyspozycji specjalny bufor - poczekalnie dla psów oraz miejsce dla widowni jak i zadaszoną wiatę o sporej powierzchni. Obok placu jest dużej wielkości parking dla samochodów.

Na placu szkoleniowym znajdują się profesjonalne przeszkody - tunele, palisady, równoważnie, kładki, hopki, koła, ścianka do przeskakiwania z możliwością zamontowania w niej tzw. "okna", piramida z beczek oraz kompleks specjalistycznych przeszkód wysokościowych i wiele innych !!!

Na placu mogą odbywać się zajęcia grupowe, indywidualne, konsultacje behawioralne jak i spotkania integracyjne oraz szkolenia teoretyczne dla miłośników psów.

Obok placu dysponujemy dużą łąką którą wykorzystujemy do ćwiczeń wymagających sporych przestrzeni.

Nasz plac stanowi bazę szkoleniową dla Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Solarnia, która trenuje tu psy poszukujące osób zaginionych.

Zapraszamy !!!