UWAGA !

Wszystkie pieski i ich przewodników którzy ukończyli u nas co najmniej jeden cykl szkolenia indywidualnego zapraszamy na SZKOLENIE GRUPOWE . Jego celem jest wzmocnienie nabytych przez Was umiejętności w warunkach szkolenia w grupie psów. Szklenie dedykowane dla każdego z Was i na pewno bardzo rozwijające !

Czas trwania : 5 spotkań po 2 h każde, przez 5 kolejnych sobót

Daty spotkań : 30 maja, 6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca, 27 czerwca (soboty)

Godziny : popołudniowe

Koszt : 1000 zł

Zapisy : telefonicznie lub osobiście u mnie

KTO CHĘTNY ??? ZAPRASZAM !!!

W roku 2019 obchodziłem 10-lecie mojej pracy trenerskiej oraz 18-lecie pracy hodowlanej.

Za mną wspaniałe lata zdobywania wiedzy i doświadczeń, wzlotów i upadków, poznawania świetnych ludzi i psów, chwile pełne wzruszeń, sukcesów ale i niepewności oraz pytań.

Dziękuję Wam Wszystkim że mogę robić w swoim życiu to co kocham !!!

Centrum Pracy z Psem "SONGO" rekomenduje hodowlę użytkowych owczarków niemieckich NAPÓR Pana Karola Pietruchy jako wzorową kuźnię psich talentów. Pan Karol jako osoba niezwykle doświadczona i życzliwa - kopalnia wiedzy, zawsze pomaga przy selekcji i doborze odpowiedniego do naszych wymagań psa - znajdziecie tam psy z inklinacją do tropienia, obrony, stróżowania, wykrywania narkotyków, materiałów wybuchowych jak i wspaniałe psy do ratownictwa oraz wiele innych !!! Ponad 30 lat doświadczenia przekłada się na najwyższych lotów jakość. Hodowla NAPÓR w mojej opinii powinna stanowić wzór dla wszystkich którzy pracują z psami użytkowymi i każdy szanujący się trener powinien odbyć tam pielgrzymkę !!!

 

 

a

 

 

 

 

 

W Centrum Pracy z Psem - "SONGO" prowadzę szkolenia indywidualne, specjalistyczne oraz ogólne. Szkolę zespoły przewodnik-pies z zakresu wzajemnego zrozumienia i współpracy. Opiekunów psów przygotowuje do świadomego i opartego na solidnych podstawach teoretycznych i umiejętnościach praktycznych obcowania z nimi. W pracy szkoleniowej często wykorzystuję swoje autorskie pomysły. W sytuacjach gdy opiekun psa nie może regularnie uczęszczać z nim na lekcje, np. z powodu dużej odległości, przyjmuję psy do swojego ośrodka na szkolenie stacjonarne lub resocjalizację jeśli takowa jest potrzebna. Prowadzę również konsultację problematycznych zachowań psów. Doradzam w wyborze odpowiedniej rasy psa, hodowli, a poprzez specjalnie dedykowane testy, w wyborze samego szczenięcia.