Na sprzedaż suka owczarka niemieckiego z linii użytkowej urodzona 05.03.2020

Ojciec : INGO z Lounskeho chovu
Matka : FINA Napór 

Suka od początku w rękach trenera (który był jednocześnie jej opiekunem na co dzień), kształtowana i prowadzona w posłuszeństwie, popędzie łupowym, pokonywaniu przeszkód oraz w detekcji zapachowej (wyszukiwaniu).

Suka przygotowana do podjęcia przez nowego opiekuna, dobrze socjalizowana i wychowana, posłuszna i bardzo ambitna oraz odważna w pracy, czujna,  ma pozytywne relacje z innymi psami. 

Filmy dokumentujące pracę nad nią i jej rozwój :

KLIKNIJ TUTAJ

Więcej informacji udzielę telefonicznie 601303745

 

 

Centrum Pracy z Psem "SONGO" rekomenduje hodowlę użytkowych owczarków niemieckich NAPÓR Pana Karola Pietruchy jako wzorową kuźnię psich talentów. Pan Karol jako osoba niezwykle doświadczona i życzliwa - kopalnia wiedzy, zawsze pomaga przy selekcji i doborze odpowiedniego do naszych wymagań psa - znajdziecie tam psy z inklinacją do tropienia, obrony, stróżowania, wykrywania narkotyków, materiałów wybuchowych jak i wspaniałe psy do ratownictwa oraz wiele innych !!! Ponad 30 lat doświadczenia przekłada się na najwyższych lotów jakość. Hodowla NAPÓR w mojej opinii powinna stanowić wzór dla wszystkich którzy pracują z psami użytkowymi i każdy szanujący się trener powinien odbyć tam pielgrzymkę !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Centrum Pracy z Psem - "SONGO" prowadzę szkolenia indywidualne, specjalistyczne oraz ogólne. Szkolę zespoły przewodnik-pies z zakresu wzajemnego zrozumienia i współpracy. Opiekunów psów przygotowuje do świadomego i opartego na solidnych podstawach teoretycznych i umiejętnościach praktycznych obcowania z nimi. W pracy szkoleniowej często wykorzystuję swoje autorskie pomysły. W sytuacjach gdy opiekun psa nie może regularnie uczęszczać z nim na lekcje, np. z powodu dużej odległości, przyjmuję psy do swojego ośrodka na szkolenie stacjonarne lub resocjalizację jeśli takowa jest potrzebna. Prowadzę również konsultację problematycznych zachowań psów. Doradzam w wyborze odpowiedniej rasy psa, hodowli, a poprzez specjalnie dedykowane testy, w wyborze samego szczenięcia.